21 Buttons Nedir?

Son zamanlarda hepimizin daha çok Instagram ile karşımıza çıkan 21 Buttons uygulaması kullanması eğlenceli olup aynı zamanda para kazanabileceğiniz bir uygulama. Herkesin uygulamada aynı şeyi yaparak para kazanabilmesi bu işi güzelleştiren şeylerden bir tanesi.

21 Buttons Nedir?

21 Buttons trend kıyafetleri, arkadaşlarınızın veya takip ettiğiniz influencerın kıyafetlerini herhangi bir yerde satın alabileceğiniz bir uygulamadır. Instagram’a benzeyen bu uygulamada üzerinizdeki kıyafetlere ”button” ekleyerek direkt olarak o kıyafetin ait olup satıldığı alışveriş sitesine insanları yönlendirebilirsiniz. Bu da kıyafet alma olayını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Kolaylıkları bitmeyen uygulamada ödül toplayabilmek içinse büyük kitlelere ulaşmanıza gerek yok. Herkes kolayca kazanabilir.

21 ButtonsPin
Uygulama İçi Görsel

[yazi ilgili_yazi_id=”117″]

21 Buttons’da Nasıl Para Kazanılır?

Uygulamadan para kazanmak için blogger veya influencer olmanıza gerek yok. Herkes post atarak veya tagleyerek bu ödülleri kazanabilir. Eğer birisi sizin ”button”larınızdan birisine tıklayıp o ürünü satın alırsa komisyon kazanmış oluyorsunuz. Bu komisyon satış fiyatının %4’ü ile %6’sı olarak farklılık göstermektedir. Az gözükebilen bu oranlar zamanla birikiyor ve sizin için muhteşem bir pasif gelir oluşturuyor. Paranız ise 10$’u geçtiğinde paranızı çekebiliyorsunuz. Büyük kitlelere gerek kalmadan sadece bir kaç dakika süren kombin fotoğrafınızla kolayca para kazanabilirsiniz.

21 Buttons Pin

Yatırımsız 5 Dolar

21 Buttons İçin Birkaç İpucu

-Olabildiğince uygulamada aktif olun ve başka insanlarla da etkileşime girin.

-Fotoğraflarda yüzünüzün de çıkması insanlara fotoğraflarınızın daha çok ulaşmasını sağlıyor.

-Fotoğraf çekimi daha kaliteli, kıyafetleriniz daha parlak ve görünür olursa insanların satın alma isteği artacaktır.

-Arkadaşlarınızı da uygulamaya dahil edip birbirinize destek olun.

 

Aslında çok da karışık olmayan bu yöntemi özellikle kadınların kendileri için bir cep harçlığı için kolay ve denemesi bedava olan bir yol. 21 Buttons ile belki de aradığınız zenginliğe tarzınızı konuşturarak kavuşabilirsiniz.

5/5 - (3 votes)
Yorum yapın

1