Armaldia Coin Nedir? 2022 Armaldia Yorumları

Armaldia Coin Nedir?

Armaldia, iki grup – Hitech ve Wild Magic arasındaki savaşa dayanan benzersiz bir evrene sahip, BSC tabanlı ekonomik bir Play2Earn NFT MMO oyunudur. Şehir kurma türünde bir oyundur, ancak türünün ilk örneğidir çünkü sınırsızca genişletilebilir. Oyun arazi sahibi olmanıza, binalar inşa etmenize, kaynak üretmenize, satın almanıza, satmanıza ve ticaret yapmanıza olanak tanır. Ana cazibe, ancak, SAVAŞ! Tarafını seç, savaşa git ve ödüller kazan.

armaldia coin nedir
armaldia coin nedir?

Armaldia evreni, NFT olarak satın alınabilen 198.000 arazi parselinden oluşmaktadır. Arazinizde SAVAŞ’a gitmek ve oynayarak kripto ve NFT kazanmak için kullanılacak bir ekonomi kuracaksınız.

Armaldia Oyunu

Bir blockchain oyunu olarak Alues of Armaldia

Blok zinciri, Web 2.0’da piyasa tekellerinin sansürlenmesine gelecekteki bir alternatif olan yatay ve daha liberal bir yapı olarak hareket eder.

Armaldia coin, NFT’leri desteklemek için Binance Akıllı Zinciri kullanıyor. Binance NFT, yalnızca %1’lik sabit bir işlem ücreti ile çeşitli oyun içi öğeleri, sanal dünyaları, sanat eserlerini ve daha fazlasını sergileyen ve ticaretini yapan dünyanın en büyük merkezi NFT pazarıdır. BNB, güçlendirilmiş altyapısı ile diğer blok zincirlerden daha hızlı ve daha ucuzdur.

armaldia oyunPin
Armaldia Oyun Görseli.

Haziran 2021’deki lansmanından bu yana Binance NFT, 1 milyondan fazla NFT satarak ve dünya çapında 800’den fazla geliştiriciyle ortaklık kurarak dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen NFT pazarı haline geldi.

Blockchain oyunu Armaldia’nın güçlü yönleri:

 • Güvenlik. Çevrimiçi oyun, işlemleri güvence altına almak için güçlü bir blok zinciri şifreleme sistemi kullandığından yüksek düzeyde güvenlik ve anonimlik sunar.
 • Merkeziyetçilik. Armaldia için kullanılan BNB blok zincirindeki metaverse merkezi değildir.
 • Hız. Cryptogame, bankalar veya kredi şirketleri gibi aracılar olmadan hızlandırılmış bir ödeme modu sunar.
 • Uygun işlemler. Kredi kartlarında genellikle ters ibraz sorunları yoktur.
 • NFT. Armaldia coin, ödeme yoluyla kripto ve NFT kazanmayı bekliyor.
  pasif gelir. Oyna ve kazan.

Armaldia Yorum

Facebook’tan Meta’ya dönüşüm, Metaverse ve Web 3.0’a kavramsal bir geçiş, kripto ve NFT’ler (eşsiz tokenler), küresel topluluk tarafından büyük potansiyele sahip, oyunu değiştiren bir sıçrama olarak algılanıyor.

armaldia coinPin
armaldia coin
 • Tahmini küresel kripto kullanıcılarının sayısı dünyadaki 106 milyon kişidir.
 • Amerikalıların %13’ü son 12 ayda kripto para birimi satın aldı veya ticareti yaptı. (Karşılaştırma yapacak olursak, Amerikalıların sadece
 • %24’ü hisse senetlerine yatırım yapıyor).
 • Tesla veya Square gibi daha büyük şirketler bile varlıklarının %7-10’una kadar kripto para birimine sahip.
 • 2021’de yatırımcılar kriptoya 30 milyar dolarlık rekor bir yatırım yaptı.

Armaldia coin bir fantezi metaverse küresidir. BNB (BInance Akıllı Zincir) zincirini kullanan ekonomik, sosyal, MMO’ya özgü bir kripto oyunudur. Evren, NFT olarak satın alınabilen 198.000 gelir getiren mülkten oluşur. Pivot bir mücadeledir. Savaş, eğlence ve paranın ana kaynağıdır. Usta inşaatçı oyunu inşaat, kaynak üretimi ve ticareti içerir.

Armaldia Airdrop

Armaldia coin, şanslı çekiliş katılımcılarına toplam 10.388 USDT ödül verecek. Çekilişlere kaydolun ve hak kazanmak için basit görevleri tamamlayın. Ayrıca her öneri için daha fazla liste alacaksınız. Toplam 25 katılımcının her birine 60 USDT ve 10 katılımcının her birine 50 USDT verilecektir. Ek kazananlar 555 USDT’ye kadar NFT alacaklar.
Adım adım talimatlar:

 • Armaldia coin airdrop sayfasını ziyaret edin.
 • Verilerinizi girin ve kayıt olun.
 • Erişim elde etmek için şimdi basit görevleri tamamlayın.
 • Ayrıca her öneri için daha fazla liste alacaksınız.
 • Toplam 25 katılımcının her birine 60 USDT ve 10 katılımcının her birine 50 USDT verilecektir.
 • Ek kazananlar 555 USDT’ye kadar NFT alacaklar.
5/5 - (2 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1