ATM Coin Yorum. 2022 Atletico Madrid Fan Token Analizi

ATM Coin yorumlarını paylaşacağımız yazımıza ATM coin hakkında bilgi vererek başlayalım. Futbolla ilgilenen biriyseniz, FAN token kavramını duymuş olmalısınız. Spor kulüpleri tarafından fon toplamak ve taraftarlarıyla daha iyi iletişim kurmak için üretilen FAN jetonları, son zamanların en popüler kripto para birimleridir. Ayrıca Atletico Madrid Coin’in ne olduğunu merak ediyorsanız, taraftar tokeninin ne olduğunu öğrenmeye çalışın. Bu kripto para birimi ile artık kulüpte söz sahibi olabilir ve takımınızı destekleyebilirsiniz. İçeriğimizde aşağıdaki gibi soruları cevaplayacağız: B. Atletico Madrid Coin nedir, nereden satın alınabilir, geleceği nasıl olacak, fiyatı nedir?

ATM CoinPin

Atletico Madrid Coin (ATM) Nedir?

Taraftar jetonlarının öncülerinden biri olarak Socios ile ortaklaşa 2020’nin başlarında piyasaya sürülen Atletico Madrid Coin, tahmin edebileceğiniz gibi Atletico Madrid futbol kulübünün resmi kripto para birimidir. ERC-20 altyapısı üzerinde geliştirilen ancak CHZ ekosistemine entegre edilen ATM Coin, taraftarlarla güçlü bir bağ kurmak ve kulüp için ek fon yaratmak için kullanılacak. Büyük bir spor kulübü olduğu için kısa sürede en popüler taraftar tokenlerinden biri olmayı başardığını söyleyebiliriz.

ATM Coin YorumPin
ATM Coin Yorum

Smart Valor Yorumları

Uygulama sayesinde Atletico Madrid Coin sahipleri forma, top ve transfer gibi durumlarda oy kullanma hakkına sahip olabiliyor. Ayrıca spor kulübünün mağazalarında indirimli alışverişler yapabilir, daha düşük fiyatlara oyun kartları satın alabilir ve düzenli olarak VIP bilet gibi hediyeler kazanabilirler. Ek olarak, uzun süreli hayranlar havuzdan ek ATM paraları alabilir. Atletico Madrid Coin almak için bir CHZ bakiyesine ihtiyacınız var. Bu kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Socios Atletico De Madrid taraftar token sayfasına göz atabilirsiniz.

Atletico Madrid Coin İstatistikleri

ATM Coin daha yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen, büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğu için hızlı bir çıkış yaptı. Ardından, kulüp ilerledikçe değeri değişen Atletico Madrid Coin istatistikleri aracılığıyla bu kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ATM Coin YorumPin
ATM Coin Yorum
  • Atletico Madrid Coin’in (ATM) toplam piyasa hacmi 140 milyon doların üzerindedir.
  • ATM coinlerinin toplam arzı 10 milyon iken, dolaşımdaki arzı 2 milyondur.
  • Atletico Madrid Coin, en değerli kripto para birimleri listesinde 624. sırada yer alıyor.

[yazi ilgili_yazi_id=”928″]

Diğer kripto para birimlerine kıyasla nispeten düşük bir pazar hacmine sahip gibi görünse de bu değerler bir futbol kulübü için oldukça yüksek. Ayrıca sınırlı sayıda üretilen kripto paramız madencilik yapılamaz ve artık üretilmemektedir. Bu, ileriye dönük Atletico Madrid Coin takdirinde büyük bir rol oynayacak.

5/5 - (2 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1