CapCut Video Yavaşlatma Nasıl Yapılır?

CapCut Video Yavaşlatma Nasıl Yapılır?, Bilmeyenler için nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlatıyoruz ve kısa sürede etkiyi almanıza yardımcı olmak için kısayol bağlantısını paylaşıyoruz. Tek bir tıklama ile fotoğraflarınızı bir video yavaşlatma efektine dönüştürebilirsiniz. Videolarınıza veya fotoğraflarınıza verebileceğiniz video yavaşlatma efekti için CapCut uygulamasında yapmanız gerekenler biraz karmaşık görünüyor. Yerel kaynaklar henüz bu etki hakkında hiçbir şey bildirmedi. Ancak yurtdışında popüler olan etkisi ilginç olduğu kadar faydalıdır. Yakın zamanda ülkemizde de popüler olacağına inandığımız için CapCut ile sarkaç efektinin nasıl oluşturulacağını sizlere anlatmak istedik.

CapCut Video Yavaşlatma Nasıl Yapılır?

CapCut Video Yavaşlatma Aşağıdaki kısayol bağlantısını tıklayarak uygulama içi efekti videolarınıza veya fotoğraflarınıza hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size verilen bağlantıyı kullanarak uygulamaya gitmek. Ardından, uygulamanızdan Video Yavaşlatma efektini uygulamak istediğiniz videoyu seçin ve ardından efektin uygulanmakta olduğunu göreceksiniz. Genellikle ayarların nasıl düzenleneceğine ilişkin bilgiler paylaşılır. Ancak diğer efektleri nasıl düzenleyeceğinizi bildiğinizi varsayarak, size bu efekte otomatik olarak geçiş yapmanın anahtarını sunmak istedik.

capcut yavaslatma efektiPin

Yurt dışında son zamanlarda popüler olan videolarda kullanılan Video Yavaşlatma efektini sizde uygulamak istiyorsanız yukarıdaki buton bunu sağlayacak kısa yolu oluşturmaktadır. Siyah ve filtrelerin ahengi içerisinde uyguladığınız her videonun ve fotoğrafın güzelleştiği Video Yavaşlatma efekti ülkemizde de yayınlaşmaya başladı. CapCut uygulaması üzerinden Android ve İOS cihazlarınız aracılığıyla rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

CapCut Nedir?

CapCut, yüksek kaliteli videolar oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz, hepsi bir arada bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde çok kaliteli içerikler çıkarabilirsiniz. Kaliteli içerik, sosyal medyada kalitenizi gösterir. Bir video düzenleyici kullanmak, sosyal medya içeriğinizle ilgilenmek anlamına gelir. CapCut, olay ekleme, çıkarma dışında birçok efekte ve geçişe sahiptir.

CapCut, videolarınıza küçük resimler ve metinler eklemenizi sağlar. Rengi ayarlayabilir ve ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Bu tür özellikleri ücretsiz olarak sunmak inanılmaz bir özellik. Uygulama çok basittir. Tek yapmanız gereken uygulamayı yükledikten sonra düzenlemek istediğiniz videoları ve videoları albümünüzden sürüklemek. Ardından düzenleme işlemini başlatabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; En İyi Ücretsiz Ses Birleştirme Programı

Oyla! post

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın