Contemporary İstanbul 2022

Dünyanın dört bir yanından gelen sanatçı, galeri ve sanat kuruluşlarını bir araya getiren Contemporary İstanbul 2022 ne zaman ve nerede yapılıyor? Türkiye’nin en önemli sanat organizasyonlarından olan Contemporary İstanbul Tersane İstanbul’da gerçekleştirilecek. 17. edisyonu gerçekleştirilecek olan Contemporary İstanbul bir çok sanatseveri ve sanatçıyı bir araya getirecek.

ci logo dark

2021 yılında Mehmet Nuri Ersoy’un da ziyaret ettiği, 16 edisyonunu gerçekleştiren Contemporary İstanbul yeni mekanı Haliç’de ilk defa gerçekleştirilmişti. Çağdaş sanat ve tarihi harmanlayan organizasyon bu yıl da Haliç’de, Tersane İstaabul’da sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Tarihi yapılarıyla meşhur Haliç’de ve İstanbul’un eşsiz denizinin kıyısında ilk defa gerçekleştirilen etkinlik sanatseverler tarafından büyük bir beğeni toplamıştı. Bu yıl da aynı ilginin gösterilmesinin beklendiği fuar nerede ve ne zaman yapılacak?

Rapçi Emirhan Çakal Kimdir?

 

CONTEMPORARY ISTANBUL 2022 NE ZAMAN?

Geçen sene sanatseverler arasında uyandırdığı büyük heycanın ardından 17. edisyonunun ön gösterimi 10-11 Mayıs’da yapılacak. Contemporary İstanbul, 12-15 Mayıs tarihleri arasında ise sanatseverler ile buluşacak.

contemporary istanbul 2022Pin
contemporary istanbul 2022

CONTEMPORARY ISTANBUL 2022 NEREDE YAPILIYOR?

Bir çok sanatçı ve sanatseverin buluşacağı Contemporary İstanbul, 17. edisyonunu Tersane İstanbul’da gerçekleştirecek. İstanbul’un tarihi dokusunu yansıtması açısından büyük öneme sahip olan Haliç, Contemporary İstanbul etkinliğine ev sahipliği yapacak.

news 201810 ziyaretci 1Pin

CONTEMPORARY ISTANBUL 2022 BİLETLERİ NEREDEN ALINIR?

Çağdaş sanat’ın ön plana çıkarıldığı, İstanbul’un eşsiz güzelliklerinden biri olan Haliç’de gerçekleştirilecek olan Contemporary İstanbul biletlerini mobilet üzerinden alabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun biletler tükenebilir!

 

 

Oyla! post

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1