Exxen Paket Nasıl Değiştirilir? 2022

Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen, büyük bir hızla popüler olmuştur ve rakiplerinin önüne geçmiştir. “Exxen Paket Nasıl Değiştirilir?” Sorularının cevapları kullanıcılar tarafından verilmektedir.

Exxen paketlerini nasıl değiştireceğini merak eden arkadaşlar bu ünlü platformda paketleri yükseltmek ya da düşürmek istiyor. Ülkemizin genç girişimcilerinden Acun Ilıcalı, bu akımı yakalayarak 1 Ocak 2021’de Exxen’i piyasaya sürdü.

Exxen, İnternet üzerinden sunulan bir dijital içerik platformu olarak öne çıkıyor. Acun Ilıcalı, Eylül ayında Instagram hesabından böyle bir platformu hayata geçireceğini açıklamıştı. Yaklaşık 1500 kişilik bir ekip tarafından kurulan Exxen, sadece ücret karşılığında hizmet veriyor. Birçok dijital içerik platformundan farklı olarak Exxen ücretsiz hizmetler sunmuyor.

İki farklı üyelik paketi ile Exxen’e üye olmak mümkündür. Acun Ilıcalı, Ali Taran’ın Exxen ismini bulduğunu açıkladı. Platform içerisinde farklı kategorilerde yayın hizmetleri sunulmaktadır. Exxen şemsiyesi, çocuk programları, belgeseller, diziler, sporlar, yarışmalar ve realite şovları gibi her yaştan insana hitap eden yapımları bir araya getiriyor.

Exxen Paket Nasıl Değiştirilir? 2022Pin
Exxen Paket Nasıl Değiştirilir? 2022

Exxen Paket Değiştirme Nasıl Yapılır

Herhangi bir dijital platformda olduğu gibi, Exxen platformunda da en yaygın işlemlerden biri paket değiştirmedir. Elbette bir paket satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan başka bir pakete geçmek isteyebilir ve Exxen deneyiminizi geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Öncelikle Exxen paket değiştirme işleminin manuel olarak yapıldığını belirtmek isteriz ancak bu işlem oldukça basittir.

Canlı telefon desteği ve Exxen paket değişimi

Exxen’in canlı sohbet destek hattından veya 0850 241 81 48 müşteri hizmetleri numarasından paketleri kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Paket değiştirmek istediğinizi hesap yöneticisine veya destek hattına bildirmeniz yeterlidir.
  • Size gerekli tüm ipuçlarını verecekler. Exxen paketi nasıl değiştirilir sorusuna manuel olarak yapıldığı için cevap verebiliriz. Tek yapmanız gereken canlı destek veya müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçmek.

Klavyede Sonsuzluk İşareti (∞) Nasıl Yapılır?

 

5/5 - (1 vote)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın