IShowSpeed Kimdir? IShowSpeed Kaç Yaşında? 2022 IShowSpeed Şarkıları.

Darren Watkins Jr. , internette yaygın bilinen adıyla ishowspeed Ohio,Cicinnati ,21 Haziran doğumlu Amerikan bir youtuberdır. Yaptığı oyun ve eğlence içerikli canlı yayın ve videolarla ünlenen Darren Watkins bir milyonu aşkın aboneye sahiptir. Tiktok’ta kendi adına yapılan videolar sayesinde ünlenmeye başladı. Peki ishowspeed kimdir? Yazımızın devamında ishowspeed hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

ishowspeed kimdir?Pin
ishowspeed kimdir?

ISHOWSPEED KİMDİR? NASIL ÜNLÜ OLDU?

Darren Watkins ilk hesabını 21 Mart 2016’da, ilk videosunu ise 21 Kasım 2017’de yayınladı. İlk canlı yayınını ise 28 Kasm 2018’de Fortnite oyununu oynayarak yapan Darren, bu yayını yayın boyu ortalama sadece iki kişiye yaptı. 2020’nin başlangıcından itibaren NBA 2K ve Fortnite oyunlarını oynayıp yükleyen Darren günden güne, yavaş yavaş büyüyordu. 2020 Haziran ayına gelindiğinde ise ortalama 10 izleyici ve 150 aboneye ulaşmıştı.

ISHOWSPEED HANGİ ŞARKILARI YAYINLADI?

Darren’ın viral olmasına asıl sebep olan oyun ise hepimizin bir zamanlar telefonunda oynadığı Talking Ben oyunuydu. Oyunda bulunan köpek Ben’e sorduğu ilginç sorular ve ondan aldığı ilginç cevapların absürtlüğü ve komikliğiyle kısa sürede platformlarda üçüncü kişiler tarafından paylaşılmasıyla artık ünlü olmuştu. Başarılı bir şekilde yükselen Darren, müzik prodüktörleriyle anlaşarak şarkı yapmaya karar verdi. İki yıl içinde Shake, Bounce That A$$, Dooty Booty ve God is Good adlı şarkılarını yayınladı.

YouTube video

Kameraya karşı olan ilginç tepkileri, bağırmaları, ağlamaları insanları güldürmeyi başardı. İlgi çeken oyun oynama tarzı ve yaptığı rap müzikler buna eklenince artık Darren yani ishowspeed günümüzde oldukça popüler biri. O denli ki şarkıları nerdeyse 100 milyon izlenmeye ulaştı. Bunun yanında Live Speedy adıyla açtığı ikinci kanalında da artık üçüncü kişilerle birlikte kendi de yaptığı canlı yayınlarından kesitlerini paylaşmaya başladı.

Giderek daha çok tanınan ve sevilen ishowspeed de artık internette görmeye alışık olduğumuz suratlardan biri olacaktır.

5/5 - (7 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.

“IShowSpeed Kimdir? IShowSpeed Kaç Yaşında? 2022 IShowSpeed Şarkıları.” üzerine bir yorum

  1. Adam tam bir çılgın. Buraya yazıyorum; bir kaç seneye twitch aleminin en çok izleneni olur.

    Cevapla
Yorum yapın

1