Ledn Coin Nedir? 2022 Ledn Coin Yorumları.

Ledn

Küresel kripto para birimi endüstrisi, geçtiğimiz yıl boyunca olağanüstü bir gelişme ve genişleme gördü. Ledn coin gibi potansiyeline henüz ulaşmamış kripto paraların yanında, kombine tüm kripto para birimleri için 2020, yaklaşık 193 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile başladı.  2021’in sonunda pazar, küresel piyasa değeri açısından 2 trilyon dolarlık dönüm noktasını aşmıştı.  Bu olağanüstü artış, giderek daha fazla yatırımcının kripto para birimi vagonuna atlamak için istekli olduğu bir eğilimi gösteriyor.

LednPin
Ledn

Kripto varlıklarının artan popülaritesi ile birlikte, bunların nasıl akıllıca kullanılacağı sorusu ortaya çıkıyor.  Bu dijital varlıkları satın alan yatırımcılar ve kripto meraklıları, varlıklarından faiz kazanmak, bunlara karşı kredi almak veya portföylerini çeşitlendirmek için ek kripto varlıkları satın almak isteyebilir.  Ledn, insanların tüm bu hedeflere ulaşmasına yardımcı olan bir platformdur.  Ledn coinin dijital para birimleri dünyasına nasıl değer kattığını görmek için aşağıdaki paragraflarda detaylı olarak inceleyeceğiz.

Ledn Coin Nedir?

Ledn, Adam Reeds ve Mauricio Di Bartolomeo tarafından 3 Ağustos 2018’de bireylerin dijital varlıklardan tasarruf etmelerini sağlayan finansal çözümler oluşturmak için kuruldu. Ledn coinin portföyü artık üç temel üründen oluşuyor. Bitcoin destekli krediler ilk. İkincisi, bir Bitcoin bakiyesi ikiye katlama hizmetidir ve üçüncüsü, bir Bitcoin ve USDC tasarruf hesabıdır. Sonraki bölümler, bu üç hizmetin her biri arasında geçiş yapacaktır.

ledn coin yorumPin
Ledn Coin Yorum

Toronto, Ontario merkezli Ledn coin, birinci sınıf standartları karşılayan finansal çözümler tasarlar ve Bitcoin ve dijital varlıkları kullanarak dünyanın her yerindeki müşterilere endüstri lideri faiz oranları sağlar. Bitcoin destekli kredi, servetlerini “elinde tutmak” isteyen yatırımcılar için likiditeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Aylık bileşik faiz ödemeleri ile tasarruf hesapları, Bitcoin ve USDC’de faiz kazanmaya yardımcı olur. Ledn, bu yüksek faizli tasarruf hesaplarını sunmak için Genesis Capital ile ortaklık kurdu. Bu tasarruf hesaplarındaki faiz oranı, hesap sahiplerinin her ay faiz gelirlerini almasıyla %8 APY’ye (Yıllık Yüzde Getiri) kadar ulaşabilmektedir. Ledn, Genesis Capital’in yanı sıra, dijital varlıklar için muhtemelen en tanınmış emanet ve güvenlik firması olan BitGo ile de çalışıyor.

Ledn, Kanada federal yasalarına göre kurulmuş ticari bir kuruluştur. Ledn coin bir ilk madeni para teklifi değildir. En katı tüketici koruma ve veri koruma düzenlemelerine uygundur. Ledn’in BitGo ile ortaklığı, dijital varlıklar için en nitelikli, amaca yönelik olarak oluşturulmuş depolama alanlarından birinin yanı sıra sektördeki en kapsamlı sigorta poliçelerinden birini sunuyor.

Ledn Coin Yorumları

Destek olmak adına Ledn, DAI borçlularına talep ettikleri kredi tutarı üzerinden ilk %2’lik bir bonus verecek – bonusun geri ödenmesi gerekmiyor. Teklif, Ledn promosyonu için DAI kotası tükenene kadar geçerlidir – bu kotanın toplam boyutu açıklanmamıştır.

Ledn, bu teklifi sağlayarak Latin Amerika pazarlarında bir yer edineceğini ve bölgeye finansal hizmetlere daha fazla erişim sağlanmasına yardımcı olacağını savunuyor. DAI’yi kuran MakerDAO’nun bölgede güçlü bir varlığa sahip olduğuna dikkat çekiyor.

[yazi ilgili_yazi_id=”893″]

“MakerDAO, bölgede güçlü, tam zamanlı bir fiziksel varlığa sahip olması bakımından benzersizdir – bu, mevcut gelişmeler hakkında gerçek zamanlı bilgi edinmelerine yardımcı olur. Bölgedeki deneyimlerimizden, bu hızlı hareket eden pazarlarda bir varlığımız olduğunu biliyoruz. anahtardır” dedi.

Ancak Ledn’in yeni kiralama hizmeti herkes için değil. Platform, Kanada’nın FINTRAC tarafından belirlenen kara para aklamayla mücadele düzenlemelerine uyduğundan, resmi olarak tanınan bir kimlik belgesi ve bir adres formu olmayanlar kredi alamazlar. Bununla birlikte, Ledn ve diğer kripto destekli kredi platformları, en azından bazı banka hesabı olmayan kişiler için geçerli bir geçici önlem olarak hizmet edebilir.

Ledn Coin Airdrop

Ledn, kripto ekonomisi için birinci sınıf finansal hizmetler yaratmaya kendini adamış Toronto merkezli bir ekiptir. Ledn, Bitcoin ve USDC’nize yüksek faiz kazanabileceğiniz bir yer sunuyor.

ledn airdropPin
Ledn Airdrop

Yeni kullanıcıların bir hesap oluşturması ve USDC veya BTC yatırması için 10 USDC dağıtır. 10 USDC almak için bir hesap oluşturun, KYC gerçekleştirin ve 15 gün içinde en az 75 USDC veya 0,0015 BTC yatırın. Ayrıca, her tavsiye için 10 USDC kazanın.
Adım adım talimatlar:

  • Ledn‘de bir hesap oluşturun.
  • KYC doğrulamanızı tamamlayın.
  • Şimdi minimum 75 USDC veya 0.0015 BTC yatırın.
  • 10 USDC alacaksınız.
  • Ayrıca, her tavsiye için 10 USDC kazanın.
  • Ödüllere hak kazanmak için kayıttan sonraki 15 gün içinde KYC’yi tamamlamanız ve para yatırmanız gerekir.
  • Airdrop’un yeniden değerlendirilmesi hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin.

[yazi ilgili_yazi_id=”928″]

Oyla! post

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1