PUBG Mobile Eğlence Parkında Hızlı Silah Çekme Taktiği

PUBG Mobile Eğlence Parkında Hızlı Silah Çekme Taktiği oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı, nasıl oynanır? Soru hakkında bilmeniz gereken tüm cevapları sizlerle paylaşıyoruz. İlk olmak için, bu teknikler sizi hayatta tutacak. Kore yapımı Lunapark Hızlı Çekim serisi tüm dünyada popüler olmayı başarmıştır. Netflix’te yayınlanan ve uzun zamandır ülkemizde en çok izlenen diziler arasına giren bu dizinin etkisi tüm oyun sektörüne de yansıdı. Bilindiği üzere günümüz mobil oyun sektörü, popüler trendleri oyunlarına getirerek oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Tam lunaparkta hızlı silahla atış modu etkisi biterken PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunlarının lideri olan bir oyuna eklenmiş ve tekrar günün nabzını tutmuş.

PUBG Mobile Eğlence Parkında Hızlı Silah Çekme Modu Nedir?

Aşağıda PUBG Mobile’ın son güncellemesi ile eklenmesi beklenen Eğlence Parkı Hızlı Çekim modunda karşılaşabileceğiniz oyunları sunuyoruz. Nasıl oynanacağını bilmeyen oyuncular hangi bölümde ne yapacağını daha iyi anlayacaktır.

Lunapark Quick Gun Draw geri döndü! Bu sefer daha güçlü, daha akıllı ve kana susamışlar. Amusement Park Race Survival’ın bu ikinci geri dönüşünde, yeni taktik unsurları kullanmalı ve ölümsüzleri yenmek için ekibinizle birlikte çalışmalısınız. yoksa mahvolursun!

PUBG Mobile Eğlence Parkında Hızlı Silah Çekme TaktiğiPin
PUBG Mobile Eğlence Parkında Hızlı Silah Çekme Taktiği

Eğlence Parkı Yarışı, her biri 3 dakika süren toplam 10 etaptan oluşuyor.

  • Bir sonraki adıma geçmek için:
  • Her eğlence parkı yarışını öldür VEYA
  • En az bir takım arkadaşı sonuna kadar hayatta kalır.
  • Bir aşama tamamlandığında, siz ve ekibiniz bir sonraki aşamaya geçmeden önce 20 saniyelik bir mola vereceksiniz.
  • Bir önceki aşamada ölen takım arkadaşları diriltilecek ve bir sonraki aşamaya geçilecektir.
  • Tüm ekip yok edilirse, oyun bir Lunapark Yarış Yemeği olarak sona erer.

PUBG Mobile Eğlence Parkı Yarışı Modu Nasıl Oynanır?

Bir eğlence parkı, oyuncaklar ve oyunlar gibi çeşitli ilgi çekici yerlerin yanı sıra diğer eğlence etkinliklerinin bulunduğu bir parktır. Tema parkı, yapılarını ve cazibe merkezlerini merkezi bir tema etrafında toplayan ve genellikle farklı temalara sahip birden fazla alan içeren bir eğlence parkı türüdür. Geçici ve mobil eğlence parkları ve karnavallardan farklı olarak, eğlence parkları sabittir ve kalıcı çalışma için inşa edilmiştir. Şehir parklarından ve oyun alanlarından daha ayrıntılıdırlar ve genellikle çeşitli yaş gruplarına hitap eden cazibe merkezlerine sahiptirler. Eğlence parkları genellikle temalı alanlar içerirken, belirli bir tema veya tema grubu etrafında dönen daha karmaşık tasarımlı temalara sahip tema parkları daha yoğun bir odak oluşturur.

Eğlence parkları, Avrupa fuarlarından, eğlence bahçelerinden ve dinlenmek için yaratılmış geniş piknik alanlarından evrimleşmiştir. Dünya Fuarları ve diğer uluslararası fuar türleri de eğlence parkı endüstrisinin ortaya çıkışını etkilemiştir. Lake Compounce 1846’da açıldı ve Kuzey Amerika’daki en eski sürekli çalışan eğlence parkı olduğuna inanılıyor. İlk tema parklar, yirminci yüzyılın ortalarında, 1946’da Santa Claus Land’in, 1949’da Santa’s Workshop’un ve 1955’te Disneyland’ın açılmasıyla ortaya çıktı.

5/5 - (1 vote)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın