PUBG Mobile Jiroskop Nedir? – 2022

Pubg Mobile Jiroskop Nedir? Bilgisayar sürümünün ardından mobil sürümünde de kendinden söz ettiren PUBG Mobile’ı 30 milyondan fazla oyunsever severek oynuyor. Rekabetin hat safhada olduğu oyunda, oyuncular birbirlerine karşı avantaj elde edebilmek için detaylı çalışmalar yapıyor ve oyunun videolarını izliyorlar. Bu avantajları elde ettikleri konulardan biri de PUBG Mobile Jirskop özelliğidir. Peki Jiroskop PUBG Mobile’da neyi ifade ediyor?

pubg mobile jirosko 724x394 1Pin
PUBG Mobile Jiroskop Nedir?

Jiroskop Nedir?

En basit tabiri ile karaktere yön vermek için telefonu hareket ettirdiğiniz, nişan almak için de kullanılan çoğu araba yarışı oyunlarını oynamayı seven kullanıcıların bildiği bu özelliği, çoğumuz kullanmayı biliyoruz. Eğer Jirskop kullanıyorsanız ekran ile temas etmenize gerek kalmıyor. Oyun içinde bu özellik ayarlarda aktif değil. Sizin açmanız gerekiyor. Jiroskop nedir sorusunun cevabına ulaşabileceğimiz iki yol mevcut;

  1. Jiroskop Dürbün aç
  2. Jiroskop Daima açık

1. Jiroskop: Dürbün aç

Bu özelliğe ilk başlarda kullanmanız sizi bir hayli zorlayacaktır. Jiroskop ile oyun oynamak sizi PUBG Mobile’den soğutabilir. Bu süreçte biraz sabır göstermenizi tavsiye ediyoruz. Zira PUBG Mobile jiroskop özelliğine alışırsanız, oyun sizin için başka bir boyut alabilir. Jiroskop’un oyunculara sunduğu en büyük artı silahların tepmesini azaltmak ve çoklu düşman hedeflerine ateş ederken daha hızlı geçiş yapmanızı sağlamaktır. Eğer siz de benim gibi ağır makineli silah kullanarak oynamayı seviyorsanız jiroskop özelliğini mutlaka kullanmalısınız.

2. Jiroskop: Daima Açık

İsminden de anlaşılacağı üzere bu modda jiroskop özelliği sürekli açık oluyor. Jiroskop özelliğinin en zor versiyonu olan bu ayar, her kullanıcının kullanabileceği bir özellik değildir. Jiroskop özelliği PUBG Mobile kullanıcılarının sinirleniri bozabilir. Öğrenmeye sabretmeli ve jiroskop nedir sorusunu tam anlamıyla öğrenmelisiniz. Oyun içinde tecrübe ettikçe PUBG’den keyif almaya başladığınızı siz de fark edeceksiniz.

En İyi Jiroskop Ayarları

Görselde jiroskop özelliğini en iyi kullanabileceğiniz ayarlar mevcuttur. Bu ayarlar her kullanıcı için geçerli olmayabilir. El hassasiyetinize ve algı hızınıza bağlı olarak ayarlarda değişiklik yapmanızı tavsiye ediyoruz.

pubg mobile jiroskopPin
PUBG Mobile Jiroskop Ayarı

İlginizi çekebilir:Pubg Mobile Eğlence Parkında Hızlı Silah Çekmek ” istiyorsanız, bunun için yazılmış konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz.

5/5 - (3 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1