PUBG Mobile Oyundan Atıyor 2022 [ÇÖZÜM]

PUBG Mobile oyundan atıyor sorunu, PUBG severlerin sıkça sorduğu bir sorundur. PUBG çökme sorunu, PUBG’ye erişmenizi engelleyen en büyük sorunlardan biridir. Sorun çözülene kadar oyuna katılamazsınız; Olsa bile, oyun başlamadan önce oyundan silinirsiniz.

Oyunu tekmeleme sorunu pek çok kişinin ortak sorunudur. Kilitlenme sorununun sebebi cihazınız veya internetiniz olabileceği gibi PUBG de olabilir. Oyun başlatma sorunlarına genellikle yavaş bir internet bağlantısı neden olur.

PUBG Mobile Oyundan Atıyor mu?

PUBG’yi bir bilgisayardan oynuyorsanız, bilgisayarınızın donanım yetenekleri oyunu çalıştırmak için yeterli olmayabilir. Mobilde oynarken arka planda çok fazla uygulamayı açık tutmak çökmeye neden olabilir.

PUBG Mobile’a girerken veya oyun içinde bir oyun başlatırken başlatma sorunları yaşıyorsanız, bunun nedenlerini araştırdık. Ayrıca, sorunu nasıl çözdüklerini görmek için önceki sürümlerde ve zamanlarda kilitlenme yaşayan oyunculara da ulaştık. Doğru bilgi ve çözümleri aktarmaya çalışıyoruz.

pubg mobilePin
pubg mobile

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Çözümü

PUBG mobile fırlatma sorununu çözmek çok zor değil. Bu sorunla karşılaştığınızda endişelenmenize gerek yok. PUBG mobil oyun atma sorununun çözüm seçeneklerini sizler için listeledik.

  • Sorun internet hızının düşük olmasından kaynaklanıyor olabilir. Wi-Fi kullanırken, ağa bağlı diğer cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Eğer dosya indiriyor veya uygulamalarınızı güncelliyorsanız bu işlemler tamamlandıktan sonra oyunu başlatmayı denemelisiniz. .
  • Oyununuz güncel değilse PUBG sizi oyundan atabilir. Oyunun en son güncellemeye sahip olduğundan emin olmalısınız. Oyun güncel değilse, lütfen güncelleyin.
  • Bazen cihazı yeniden başlatmak sorunu çözebilir.

[badge badge_renk=”badge-primary” badge_baslik=”Yukarıdaki yöntemler hala sorunu çözmezse, oyunu silip yeniden yükleyebilirsiniz. Bunu yüklemek büyük olasılıkla sorunu çözecektir.”]

5/5 - (2 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1