Sararan Telefon Kılıfı Beyazlatma 2022

Silikon ve şeffaf cep telefon kılıfları zamanla kirlenir ve kullanılmaz hale gelir. Her türlü bakteri ve virüs içeren kılıflarınızı temizlemenin en kolay yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Birbirinden güzel ve eğlenceli modelleriyle öne çıkan kılıflar hem şık bir görünüm sağlıyor hem de telefonların zarar görmesini engelliyor. Cep telefonu kılıfları söz konusu olduğunda özellikle şeffaf modellerin tercih edilmesinin hafif lekelenme gibi dezavantajları bulunmaktadır. Ayrıca gün boyu kullandığınız, bazen masanın üzerine bazen de cebinize koyduğunuz telefonlarınızı koruyan kılıfların da sık sık temizlenmesi gerekiyor. Günümüzde cep telefonlarının farklı modelleri ve markaları bulunmaktadır. Apple, Samsung, Huawei ve daha fazlasının ortak noktası, aslında darbeye dayanıklı olmaları. Bu durumda satın aldığınız kılıflarınızı temizlemek size kalmış.

sararan telefon kılıfıPin
sararan telefon kılıfı

Sararan Telefon Kılıfı Temizleme 

  • Kirli veya sararmış telefon kılıflarınızı aseton yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Ancak çok fazla aseton dökmemeye dikkat edin. Aksi takdirde çizikler oluşabilir.
  • Şeffaf kılıflarınızı diş macunu ile parlatabilirsiniz.
  • Temiz bir kaba biraz sirke dökün ve kapakta saklayın.
  • Silikon kılıfınız varsa ılık suya bulaşık deterjanı ekleyin. Ardından bezi suya batırın ve kapağın kirli alanlarını nazikçe silin. Suyun çok sıcak olmadığından emin olun. Aksi takdirde telefonunuz zarar görebilir.

Telefon Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sirke İle Telefon Kılıfı Temizleme

Sirke, mikrop kırıcı özelliği sayesinde ideal bir kat temizleme malzemesidir. Birçok insan sirke kokusundan rahatsız olur. Bu yöntemi elma sirkesi ile kullanırsanız, hoş olmayan bir koku rahatsızlığı hissetmezsiniz. Bunu yapmak için, temizlenecek kapağı bir kaseye yerleştirin. Üzerine herhangi bir sirke dökün. Sirkenin kapağı tamamen kapattığından emin olduktan sonra 1 gün bu şekilde bekleyin. Ardından kılıfınızı durulayabilir, kurutabilir ve yeniden kullanabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

2