Selçuk Geçer Kimdir ?

Selçuk Geçer Kimdir ?, Kaç yaşında, nereden geliyor, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını bu biyografi sayfasında bulabilirsiniz. İşte Selçuk Geçer hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar;

Selçuk Geçer Kimdir?

Selçuk Geçer, 1972 tarihinde Eskişehir’de dünyada gözlerini açmıştır. Selçuk Geçer eğitimini Gazi Üniversitesi’nde yapmıştır. Selçuk Geçer’in burcu ise bilinmiyor. Selçuk Geçer’in şuanki mesleği ise Yorumcu, Analizcidir.

Selçuk Geçer Nerede ve Ne Zaman Doğdu?

Ekonomist, yorumcu ve analist Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir’de doğdu.

Selçuk Geçer Eğitim Hayatı

İlk ve orta öğrenimini memleketinde tamamlayan Selçuk Geçer, Ankara Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.

Selçuk Geçer Kimdir ?Pin
Selçuk Geçer Kimdir ?

Selçuk Geçer Kariyeri

Geçer, KRT, Kanal 24, İstanbul FM, Expo Channel, Bloomberg, Kanal E, Kanal 9, CNBC-e ve Business Channel gibi kanallarda politikacıların, CEO’ların ve iş adamlarının katılımıyla programlar düzenledi.

2006 yılında Ziraatçılar Derneği’nden Yılın Ekonomi Muhabiri Ödülü’nü aldı. 2007-2012 yılları arasında Kanal 24’te Ekonomi Müdürü olarak çalıştı. 2012 yılında görevinden istifa ederek Cem Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmaya başladı. KRT TV’de bir süre yayınlanan 3GEN adlı programa konuk olarak katılarak ekonomi hakkında bilgiler verdi.

Bloomberg kanalında Selçuk Geçer ile Reel Sektör programının sunuculuğunu yaptı. Büyük kurumlarda marka ve iletişim danışmanlığının yanı sıra uzun yıllardır medya sektöründe iş birimlerini yönetmektedir.

Selçuk Geçer Sosyal Medya Adresleri

Selçuk Geçer’in InstagramFacebook sosyal medya adreslerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mahkum Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Oyla! post

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın