StepApp FITFI Nedir? 2022 FITFI Fiyatları. FITFI nasıl kullanılır?

STEPN projesinin öncülük ettiği move-to-earn projeleri giderek popülerlik kazanmaktadır. Bu yeni trendi takip eden bir diğer proje olan Step App (FITFI), son günlerde ciddi bir fiyat artrışı gördü ve kripto severlerin dikkatini çekti. Peki StepApp FITFI nedir? 2022 FITFI fiyatları nelerdir? FITFI nasıl kullanılır. Yazımızın devamında detaylara ulaşabilirsiniz.

StepApp FITFI Nedir?

Step App, fitness ekonomisi için oyunlaştırılmış bir metaverse oluşturur. FitFi’yi fiziksel egzersiz ve dijital dünya arasında bir arayüz olarak hayal edebiliriz. Literatürünü incelersek, Step App (FITFI), kendisini NFT’ler ve konumunuzu izleyen bir GPS sayesinde metaverse tabanlı bir fiziksel deneyimin (fitness) doruk noktası olarak tanımlar. Dijital uygunluk ve uygulamaların bir tür Web3 versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Step uygulaması belirteçleri, bahis, kilitli belirteçler, likidite teşvikleri, geri alımlar ve yakmaları içerir. FITFI, Step App projesinin yönetim belirtecidir. KCAL, uygulamada ödül ve spor ayakkabı NFT’lerini basmak için kullanılan kripto tokendir..

stepapp fitfiPin
StepApp Fitfi Nedir?

FITFI Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Move to Earn Nedir, Move to Earn ile nasıl para kazanılır?

Move to earn, bir tür oyunlaştırılmış egzersiz şeklidir. Move to earn, fiziksel olarak aktif olduğunuz için gelir elde etmenizi sağlar. STEPN bu yeni konseptin ön saflarında yer almaktadır.

Tipik olarak, kazan-kazan projeleri, uygulama içinden bir çift spor ayakkabı satın almanızı ister. Böylece, kullanıcı yürüdüğünde veya koştuğunda, uygulama kullanıcıların hareketlerini takip eder ve ardından bu hareketleri onları ödüllendirmek için oyun içi jetonlara dönüştürür.

fitfi coin nasilPin
Fitfi Coin ile nasıl para kazanırız?

 

Step App (FITFI), kullanıcıları fiziksel olarak daha aktif olmaya teşvik eden ve kullanıcıların yürüyerek veya koşarak gelir elde etmelerini sağlayan, kazan-kazan uygulamasıdır. Ayrıca uygulama, kullanıcıların hem arkadaşlarıyla hem de yabancılarla rekabet etmesine olanak tanıyor.

FITFI belirteci, OKX, Bybit, MEXC ve Gateio gibi birçok popüler merkezi kripto borsasında listelenmiştir.

[yazi ilgili_yazi_id=”453″]

 

Oyla! post

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1