Telefon Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun garanti sorgulamasını internetten kolayca yapabileceğiniz bazı websiteleri bulunur. Samsung garanti sorgulamak için bazı kolay yolları açıkladık.

Telefon Garanti Sorgulama

Türkiye pazarında satılan tüm telefonların ortalama 2 yıl garanti süresi vardır. Özel sigortanız yoksa bu 2 yıl içerisinde tüm cihaz sorunlarınıza ücretsiz çözümler bulacaksınız. Samsung marka telefonunuzun garanti süresinin ne kadar olduğunu öğrenmek için Samsung garanti sorgulama sitesini ziyaret etmelisiniz..

Samsung garanti süresi için izleyebileceğiniz birkaç basit yol vardır. Samsung garanti sürecini çevrimiçi olarak veya telefonla gönderebilirsiniz. Hangi yöne giderseniz gidin, cihazınızın IMEI numarasını bilmeniz gerekir. Samsung garanti süresi nasıl öğrenilir? sorusunu sizler için yanıtladık ve izleyebileceğiniz farklı öğrenme yollarını anlattık.

telefon garanti sorgulamaPin
telefon garanti sorgulama

Samsung Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  1. Arama ekranında *#06# rakamlarını yazarak gönderin, IMEI numaranızı öğrenin.
  2. Telefonunuzun “Ayarlar” kısmına gidin.
  3. Genellikle alt kısımda bulunan “Telefon hakkında” bölümüne girin. Telefonun modelini öğrenin.
  4. Daha sonra Samsung çağrı merkezi “444 77 11″ numarasını arayın.
  5. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra telefon modeli, IMEI numarasını dile getirin.
  6. Ve destek ekibi garanti süresini sizlere söyleyecektir.
samsung garanti süresi öğrenmePin
samsung garanti süresi öğrenme

Samsung garanti süresini öğrenirken, cihazın IMEI numarasını ve model bilgilerini bilmeniz gerekir. Ayrıca garanti talebinde bulunduğunuz telefonun garanti belgesi ve faturası her ihtimale karşı talep sürecinde hazır bulunmalıdır.

IMEI numarasını bildiğiniz cihazın modelini öğrenmek ve cihaz hakkında daha fazla bilgi almak için E-devlet IMEI Araması da yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden IMEI ile marka model talebinde bulunmak için e-devlet kullanıcısı olmanıza gerek yok.

5/5 - (1 vote)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

2