Ünlü Yayıncı IShowSpeed Göz Altına Alındı

Popüler YouTuber IShowSpeed, polislerin evine gelip yayıncıyı kelepçelediği sırada, canlı yayının ortasındaydı.

IShowSpeed, en çok kaotik canlı yayınlarıyla tanınan 10 milyondan fazla abonesi olan bir YouTuber – bunlardan birinde kendi yatak odasında havai fişekler yaktı ve bunun sonucunda yerel itfaiyeyi aradı.

Ancak son yayını, YouTuber’ın yayın sırasında gafil avlandığı iddia edildiğinden, tamamen farklı bir nedenle kolluk kuvvetleri tarafından kesintiye uğradı.

Yayından alınan görüntüler, polislerin elleri kelepçeli bir şekilde evinin önünde Speed’i sorguladığını gösteriyor.

Kameraman, Speed’in olay yerinden uzaklaştırılmadan önce ezildiğini iddia etti.

YouTube video

Videoda Speed’in “Bilmiyordum kardeşim” dediği duyuluyor. “Aman Tanrım, kardeşim. Yemin ederim bir şey yapmadım. Ben s**t yapmadım.”

[yazi ilgili_yazi_id=”921″]

Yayın, bir memurun kamerayı takip eden olaylardan uzaklaştırmasının ardından devam etti. Yayın kapanmadan önce kısa bir sohbet yapıldı.

Hız, YouTube‘un en iyi yayın yapan kişiliklerinden biridir ve son zamanlarda Ludwig ve Dr Disrespect gibi devlere karşı izleyicilere hakim olmuştur.

IShowSpeed, canlı yayın sırasında elenen en son yayıncıdır ve Twitch yıldızı Adin Ross da 7 Ağustos’ta elenir.
Adin Ross, IShowSpeed ​​swatting’den sonra hayranlarını güncelliyor

Adin Ross, 8 Ağustos’ta Twitter’da bir gün önce başına gelen “travma yaratan” saldırıdan sonra hayranlarına iyi olduğuna dair güvence veren bir video yayınladı.

Ayrıca Speed ​​ile konuştuğunu, YouTuber’ın gerçekten de etkilendiğini doğruladığını, ancak “iyi” olduğunu söylediğini iddia etti.

Speed, yazı yazılırken durum hakkında henüz yorum yapmadı, ancak sizi Dexerto’da en kısa sürede güncel tutacağımızdan emin olacağız.

5/5 - (3 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1