Yopmail ile Geçici E-posta Adresi Açmak – 2022

YOPmail, gizliliğinizi korumayı düşündüğünüz veya kısa süreli bir iş için resmi e-posta adresinizi kullanmak istemediğiniz zamanlarda imdadınıza yetişen bir mail sağlayıcısıdır. Bu durumda, sürekli olarak yeniden kullanılamayan geçici bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. YOPmail, asıl veya asıl e-posta adresleriniz yerine kullanabileceğiniz kısa ömürlü tek kullanımlık e-posta adresleri üretmenizi sağlayan bir sistemdir. Anlık e-posta adresleri oluşturmak, ana e-posta kimliğinizdeki istenmeyen iletileri önlemenize yardımcı olabilir. Sonuç olarak, size yardımcı olmak için, takip edebileceğiniz YOPmail ile kısa ömürlü e-posta adreslerinin tam olarak nasıl geliştirileceğine dair bir genel bakışımız var.

YOPmail ile Geçici E-posta Adresleri Nasıl Oluşturulur?

YOPmail nedir?

YOPmail, müşterilerin yeniden kullanılamayan veya kısa süreli e-posta adresleri oluşturmasını sağlayan bir e-posta çözüm sistemidir. YOPmail, çeşitli diğer kullanıcılar bu belirli e-posta adresini kullandığında da geçici e-posta adresinizin gelen kutusuna erişilebilirlik sağlar.

YOPmail, şifre korumalı olmadığı ve herkese açık olduğu için rutin e-posta hesapları gibi değildir. Sonuç olarak, YOPmail‘i kısa süreli hedefleriniz için ve kişisel amaçlar dışında kullandığınızdan emin olun.

Kısa ömürlü e-posta adresini kullanmak için YOPmail sitesine üye olmanıza veya şifre geliştirmenize gerek yoktur. Otomatik olarak oluşturulmuş bir gelen kutusu alırsınız ve YOPmail kısa vadeli e-posta hesabında mesajları sekiz gün boyunca korur.

YOPmail ile Geçici E-posta Adreslerini Kullanma Nedenleri

YOPmail ile kısa ömürlü e-posta adresleri geliştirmek için birkaç faktör vardır. Müşterilerin YOPmail’den yeniden kullanılamayan bir e-posta adresi kullanmayı seçmelerinin başlıca nedeni, çevrimiçi gizliliklerini güvence altına almak veya resmi e-posta adreslerine istenmeyen iletileri almayı durdurmaktır. Yeniden kullanılamayan bir e-posta adresi kullanmanın ek bir nedeni, rastgele bir çevrimiçi çözüme abone olmak veya herhangi bir kişiye gizli mesajlar göndermektir.

YOPMail ile Ücretsiz Geçici E-posta Adresi Nasıl Oluşturulur

YOPmail‘den yeniden kullanılamayan bir e-posta adresi kullanmak için, resmi YOPmail sitesine gitmeden YOPmail‘i kullanma seçeneğiniz vardır. Bir e-posta adresine ihtiyaç duyan önerilen sitenize rahatlıkla gidebilirsiniz. Şu anda, tercih ettiğiniz kullanıcıadı@yopmail.com’u yazın, web sitesi kesinlikle gerçek bir e-posta adresi olarak onaylayacaktır. Ancak gelen kutunuzu ve ayrıca geçici e-postanızın erişilebilirliğini incelemek için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. İnternet tarayıcınızı açın ve YOPmail.com‘a gidin
 2. Tercih ettiğiniz kullanıcı adını ‘seçenekinizin e-posta adını yazın’ altındaki kutuya yazın.

  Yopmail ile geçici e-mail nasıl alınır?Pin
  Yopmail Geçici E-Posta

 3. Tek kullanımlık e-posta hesabınıza erişmek için Gelen kutusuna tıklayın.
 4. Son olarak, ekranın üst kısmındaki Yaz’a tıklayarak kolayca yeni posta oluşturabilirsiniz.

  Yopmail Hesabı OluşturmakPin
  YOPmail ile Geçici E-posta Adresi Almak

Gelen kutusu alanında, bu geçici e-posta adresleri herkese açık olduğu için çeşitli istenmeyen e-postaların yanı sıra rastgele e-postalar göreceksiniz. Bu nedenle, YOPmail‘den yeniden kullanılamaz bir e-posta adresi kullandığınızda, e-posta hesabını çeşitli diğer keyfi müşterilerle paylaşmış olursunuz. Diğer çeşitli kullanıcıların rastgele e-postalarını kesinlikle görebileceksiniz ve onlar da kesinlikle sizinkini görebilecekler. Diğer müşterilerin maillerinize erişmesini engellemek için txfri654386@yopmail.com gibi özel ve karmaşık bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu e-posta adresi hala herkese açıktır ve güvenli değildir. Bu nedenle, YOPmail‘i önemli belgeler göndermek için değil, geçici işlevler için kullandığınızdan emin olun. YOPmail üzerinde farklı e-posta adresleri geliştirmek için, ana YOPmail internet sitesindeki rastgele e-posta adresi alanında bulacağınız YOPmail’in adres oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

Ayrıca, YOPmail’den anlık e-posta adresleri aldıktan sonra, gelen kutusuna erişmek için hızlı bir şekilde yopmail.com/seçtiğiniz adresi yazabilirsiniz.

Ayrıca İlginizi Çekebilir: Brawl Stars YOPmail Hesapları

Sık Sorulan Sorular

 • S1. Anlık bir e-posta adresi ayarlayabilir misiniz?

YOPmail web sitesini kullanarak rahatlıkla kısa süreli bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. YOPmail, kısa süreli veya çok önemli olmayan işleriniz için kullanabileceğiniz yeniden kullanılamaz e-posta adresleri geliştirmenize olanak tanır.

 • S2. Yeniden kullanılamayan bir e-posta adresini tam olarak nasıl oluşturabilirim?

YOPmail’i kullanarak hızlı bir şekilde tek kullanımlık bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Resmi YOPmail internet sitesine gidin ve ayrıca onay kutusu butonunun yanındaki metin kutusuna seçiminizin keyfi bir kullanıcı adını yazın. YOPmail sizi hemen temsil eden bir anlık e-posta üretecektir.

 • S3. YOPmail’in süresi ne kadardır?

Yeniden kullanılamayan YOPmail hesabınızdaki e-postalar veya mesajlar yalnızca 8 gün sürebilir. Bu, 8 gün sonra YOPmail’in gelen kutunuzdaki e-postaları silmesi nedeniyle, gönderdiğiniz veya aldığınız mesajlara sekiz gün boyunca erişebileceğinizi ve bu e-postaları kesinlikle kurtaramayacağınız anlamına gelir.

5/5 - (6 votes)

HayAksi

Hayaksi'nin sahibi.
Yorum yapın

1